Hayatı güzelleştirmek, en özel zamanlarınıza renk katmak, size ve sevdiklerinize en özeli, en güzeli sunmak için sizinle olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tekince Kuyumculuğu’nu mücevheri tutkuyla , ustalıkla yapan bir ekibin enerjisiyle kurduk, internet ve e-ticaret alanında başarılı projelere imza atmış bir takımın güveni ve yenilikçi vizyonuyla taçlandırdık.

Aile sıcaklığının mücevher tutkusuyla, profesyonellikle, ustalıkla yoğrulduğu Tekince Kuyumculuk, unutulmaz güzellikteki anlarınıza eşsiz ışıltılar katmak için sizinle buluşturduk. Mutlu bir buluşmanın, bir barışmanın, bir teklifin, bir kararın, bir kutlamanın, bir karşılamanın, bir itirafın, bir sürprizin sessiz ama ışıltı katan bir tanığı olmanın verdiği keyifle yolumuza devam ediyoruz.

Dört kuşaktır mücevhere tutkuyla bağlı bir ailenin keyifle yarattığı Tekince Kuyumculuk’da bir kadının tarzını, bir erkeğin duygularını, sevenlerin dileklerini, dostlukların değerini, çiftlerin heyecanını, miniklerin hayallerini anlatacak, yansıtacak binlerce seçenek var. İşini her gün bir profesyonel bilinciyle ama bir amatör heyecanıyla yapan ekibimiz, hayallerinize dokunan tasarımları kaliteyle, güvenle size ulaştırmak için çalışıyor. Mutluluklarınız tüm uğraşlarımızı tatlı bir keyife, göğsümüzü kabartan bir gurura, hiç bitmeyen yeni heyecanlara dönüştürüyor.

Güven, kalite, estetik ve yeniliklerle dolu keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatacak tüm fırsatlarımızla sizinleyiz. Her beğeniye uyabilecek, alternatif aratmayacak ürün çeşitlerimiz sizi bekliyor. Üstelik sertifika güvencesi, ücretsiz kargo, tamir ve bakım hizmeti, koşulsuz değişim ve iade ile alışverişinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Mutlu etmek, yaşamı keyifli kılmak için yola çıktık. Kurulduğumuz ilk günden bu yana varlığınızla, memnuniyetinizle mutlu olduk, olmaya devam edeceğiz. Bizimle olduğunuz için teşekkürler…

Mutlu alışverişler…

Paylaş: